CİLT ÇATLAĞI ONARIM SİSTEMİ

Cilt çatlakları, pek çok farklı nedenden hem kadınlar hem de erkeklerin sorun yaşamasına neden olan problemlerden bir tanesidir. Cilt çok fazla gerildiğinde dermiş tabakada çeşitli yırtılmalar meydana gelebilmekte, bu ise çatlaklar olarak cilt üzerinde sorunlara neden olmaktadır.  

Ciltte çatlak oluşumu, insanların kendilerini zor durumda hissetmesine sebebiyet verebildiği için sorunun profesyonel bir şekilde çözülmesi ve ciltteki çatlakların onarılması son derece önemlidir. Bu bağlamda oldukça etkili bir yöntem olarak ön plana çıkan Dipomed Cilt Çatlağı Onarım Sistemi, cilt çatlakları ile uğraşmak zorunda kalan kişilerin hem psikolojik hem de fizyolojik olarak kendilerini iyi hissetmelerini sağlamakta ve bu konuda bireylere destek olmaktadır.  

CİLT ÇATLAĞI ONARIM SİSTEMİ

Oldukça özel ve etkili bir sistem olan Dipomed, belirli seans sonrasında ciltteki çatlakların giderilmesini olanaklı hale getirmektedir. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğe sahip olan Dipomed, cilt çatlaklarının profesyonel bir şekilde çözümlenmesini ve bireylerin vücutlarında bulunan çatlaklardan son derece hızlı bir şekilde kurtulmasını mümkün kılmaktadır. 

Estetik dünyasının ön plana çıkan cihazlarından bir tanesi olarak bilinen Dipomed, cilt çatlakları ile mücadele etmekte olan bireylerde farklı seanslar dahilinde uygulanmaktadır. Cihaz ile birlikte gerçekleştirilen ilk seans, cilt çatlaklarının onarımı açısından oldukça etkili bir sistem oluşturmakta, bir sonraki seanslarda ise profesyonel bir şekilde çatlakların iyileştirilmesi mümkün kılınmaktadır. 

Cilt çatlakları bağlamında oldukça yenilikçi sistemlerden bir tanesi olan Dipomed Cilt Çatlağı Onarım SistemiDipomed olarak adlandırılan cihaz ile gerçekleştirilmektedir. 

WhatsApp Image 2021-04-06 at 15.38.38

Dipomed, cilt çatlak rehabilitasyonlarının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını olanaklı hale getiren bir yapıya sahiptir. Cihazın kullanımı oldukça kolaydır ve cihazın özelliklerinin tamamı, işlevsel bir ürün ile cilt çatlaklarının tedavisinin gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. 

Gebelerin vücutlarında hamilelik süreci nedeniyle çatlaklar oluşmakta olup Dipomed, her türlü cilt çatlağını onardığı gibi gebelerde de bu işleyişin sağlıklı bir şekilde devam etmesini olanaklı hale getirmektedir. Dipomed Cilt Çatlağı Onarım Sistemi, vücutta bulunan ve hem erkekler hem de kadınların kendilerini oldukça mutsuz hissetmesine neden olan cilt çatlaklarının profesyonel ve sağlıklı bir şekilde giderilmesini sağlayan etkili ürünlerden bir tanesidir.

 

Dipomed Çatlak Onarım Cihazı ,Cilt Çatlak uygulaması için tasarlanmış kompakt masa üstü ve kolay kullanımlıdır. Strivak ile cilt çatlak rehabilitasyon uygulamalarını kolaylıkla yapma imkanı elde edersiniz.

VAKUM YOLUYLA CİLDİN YENİLENME SÜRECİNİ BAŞLATIR

ÇATLAK İZLERİNDE %80’E VARAN HİSSEDİLİR AZALMA

ÇATLAK İZLERİNDE EN ETKİLİ YÖNTEM DİPOMED

Vücuttaki çatlaklar çeşitli nedenlerden ötürü oluşabilmekte olup bu nedenlerden ön plana çıkanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hızlı bir şekilde kilo alıp verme
 • Kronik akciğer hastalığı
 • Hamilelik
 • Ergenlik dönemi sırasında boyun hızlı bir şekilde uzaması
 • Kortizon içeren haplar, kremler ve ilaçlar
 • Cushing sendromu
 • Bazı genetik hastalıklar
 • Egzersizler ile aniden kas yapma

Yukarıdaki gibi sıralanabilen unsurların her biri, vücutta çatlak oluşumu konusunda oldukça etkilidir.

Vücudun farklı bölgelerinde çatlaklar meydana gelebilmekte olup çatlakların meydana geldiği bölgeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ergenlik sürecinde bel bölgesi ve uyluk dış yüzünde görülür.
 • Kortizonlu kremlerine bağlı olarak gelişen çatlaklar genellikle kremlerin uygulandığı kısımlarda görülür.
 • Hamilelik sürecinde çoğunlukla göğüs ve karın bölgelerin meydana gelir.
 • Vücut geliştirici egzersiz yapanlarda genellikle omuz bölgelerinde görülür.
 • Oldukça fazla kiloya sahip insanlarda vücudun farklı kısımlarında meydana gelir.
 • Cushing sendromunda meydana gelen çatlaklar oldukça yaygındır ve genellikle yüz bölgesinde görülür ve diğer çatlaklara göre çok daha büyüktürler.

Farklı rahatsızlıklarda çatlaklar, vücudun değişik bölgelerinde kendini belli eder. 

Bir sistemin adı olan Dipomed, cihaz veya ürün olarak değerlendirilemez. Yenilikçi bir teknoloji ile oluşturulan bu sistem, vücuttaki çatlakların kısa sürede giderilmesini sağlar.

 • Bir sistem adı olarak ön plana çıkan Dipomed, vücudun yenilenmesini ve vücuttaki çatlakların yok edilmesini olanaklı hale getirir.
 • Vakum yolu ile vücutta yenilenme süreci profesyonel bir şekilde başlatılır.
 • Kullanılmakta olan ürünlerle beraber cilt beslenmesini arttırmakta olup bu sayede vücudun yenilenmesini sağlar.
 • Uzman tarafından uygulanan sistem, kişinin evde gerekli bakım çalışmalarını devam ettirmesi ile birlikte yaklaşık 3 hafta içerisinde cildin yenilenmesi sağlanır.

Sistemin doğru bir şekilde uygulanması için eğitimli ve alanında yetkin uzman personeller bulunmakta olup sistem, uygun işlem basamakları ile profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. 

Gelişen teknoloji, bilgi ve yetkinlik ile sistemin de kendisini güncelleme ihtimali bulunmaktadır. 

 • Cerrahi müdahale olmadan cilt onarımı gerçekleştirilmektedir. 
 • İğnesiz bir uygulamadır, bu nedenle vücuda herhangi bir zararı bulunmaz.
 • Profesyonel bir şekilde uygulanan bir yöntem olduğu için kısa sürede cildin kendisini yenilemesi olanaklı hale getirilir.
 • Her cilt tipinde sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.
 • Hemen hemen hiç komplikasyonu bulunmaz, bu ise sistemin sorunsuz bir şekilde ilerlediğini gösterir.
 • Hem erkekler hem de kadınlar bu sistemden faydalanabilir.
 • İlk seansta bile kişi, vücudundaki olumlu etkileri görmeye başlar.

Dipomed sisteminden faydalanan kişinin, yapılan seanslardaki olumlu etkileri görebilmesi için aşağıdaki gibi sıralanabilen adımları atması kritik öneme sahiptir:

 • Bol su içilmeli
 • Bakım ürünlerinin evde doğru ve sistemli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.
 • Tedavi süreci içerisinde güneş ışınlarından kaçınılması çok önemlidir.
 • Sağlıksız beslenme ile alkol tüketiminden uzak durulması gerekmektedir.

İşlem sırasında vücudun bazı bölgelerinde oldukça az bir acı görülse de bazı bölgelerde hiçbir şekilde acı hissedilmez.

Vücut tiplerine göre değişiklik gösterse de genellikle 2-3 seans yeterli olmaktadır.

 

Profesyonel Bakım Serisi

Cilt Hassasiyetini Azaltmaya Yardımcı Vücut Kremi

İçeriğindeki kolajen ve hyaluronik asit ile cildin nemini ve elastikiyetini arttırmasına yardımcı olur. Hyaluronic acid, yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin esnek, pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar.

 

Oksijen Kompleks Vücut Temizleme Suyu

İçeriğindeki hidrojen peroksit sayesinde cildi oksijence doyurur ve cildinizi temizler. Sterilizasyon sağlar. Bitki özleri ile cildinizi kurutmadan nemlendirir.

 

Nemlendirici Masaj Jeli

Cildi kurutmadan masaj olanağı sağlar.İçindeki karışımlar İle rahatlatıcı bir etki yaratır.İçindeki Özel Karışım Sayesinde Gözenekler Açılır Ve Rahatlama Hissi Verir.

 

Çatlak Görünümünü Azaltmaya Yardımcı Krem

Cildin elastikiyetini kaybetmesinin ana nedenlerinden biri kolajen üretiminin azalmasıdır. Artan kolajen seviyeleri cildinizin daha güçlü görünmesine, pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

 

Vitamin Kompleks Vücut Kremi

İçeriğindeki zengin vitaminler ile cildi serbest radikallere karşı korur ve antioksidan özellik sunar cildi besler ve bakım yapar.

 

Profesyonel Ev Devam Serisi

Çatlak Azaltmaya Yardımcı Krem

İçeriğindeki yüksek kolajen miktarı ile cildinizin kaybettiği kolajeni geri kazanmasına yardımcı olurken daha esnek bir cilt yapısı kazanmanıza destek olur.

Cilt Hassasiyetini Azaltmaya Yardımcı Krem

İçerisindeki kolojen ve hyaluronik asit ile cildin nemini ve elastiyetikini arttırmasına
yardımcı olur

Cilt Temizleme ve Yıkama Jeli

Cildinizi kurutmadan derinlemesine temizler. Kuruluk ve rahatsızlık hissine karşı çok iyi gelen dipomed cilt temizleme ve yıkama jeli, ciltte kuruluk hissi
oluşturmadan temizler.

Vitamin Kompleks Vücut Kremi

İçeriğindeki zengin vitaminler ile cildi serbest radikallere karşı korur ve antioksidan özellik sunar cildi besler ve bakım yapar.

Open chat
Bir Cihaz Uzmanımızla Görüşün.