Dipoderm Pro Lazer Epilasyon

Dipoderm Pro lazer epilasyon, Diode çeşidi lazer epilasyon uygulamasının gerçekleştirilmesini sağlayan yüksek teknolojik bir cihazdır. Daha önceki cihazlarda yer alan ütüleme özelliğine sahip olan diode türü lazer cihazlarının başlıklarında yer alan diode barlar kullanılmamaktadır. Farklı bir yöntem izlenerek enerjinin cihazda yer alan jeneratör ile oluşturulması sağlanmaktadır. Bunun ardından fiber optik sistemde hiçbir kayıp olmadan başlığa iletilmesi sağlanmaktadır. İleri teknoloji ile geliştirilmiş olan bu cihaz ile başlıkların çok daha uzun süreler boyunca sorunsuz kullanılabilmesi mümkün hale gelmektedir. Eski model diode lazer cihazlarına oranla çok daha yüksek ısılarda dahi çalışmayı sürdürebilmektedir.

Başlıkların ağırlıkları çok daha hafif olacak biçimde ayarlanmıştır. Bu yönüyle Dipoderm pro lazer epilasyon çok daha kolay bir kullanım olanağı sunmasıyla öne çıkmaktadır. Kesintisiz biçimde 24 saat boyunca kullanım imkanı bulunan cihaz, çok daha hızlı bir şekilde kullanılabilmekte ve güvenilir kullanım olanağı sağlamaktadır. Cihaz sayesinde enerji dengeli biçimde yayıldığından acının en az düzeylere inmesi sağlanmış olmaktadır.

 Gelişmiş teknolojiden faydalanarak üretilmiş olan cihaz, enerjinin sabit bir şekilde yayılmasıyla çalışmaktadır. Bu sayede eski diode lazer cihazlarında söz konusu olabilen kimi bölgelere daha az enerji ulaşması kimi bölgelere ise daha fazla enerjinin gitmesi gibi sonuçlarla karşılaşılmamaktadır. Böylece en az acı ile en etkili, dengeli sonuçlar alınabilmektedir. Seans açısından da uygun fiyatlı seçenekler sunulabilmekte, bu sayede cihazla gerçekleştirilecek olan hizmetten yararlanan kişiler büyük bir memnuniyet duymaktadır.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yapar.

Open chat
Bir Cihaz Uzmanımızla Görüşün.