Dipomed Cilt Çatlağı Onarım Cihazı

Dipomed cilt çatlağı onarım cihazı hemen hemen her kadında bulunan, hızlı kilo alma ya da kilo verme, doğum gibi durumlarda meydana gelen çatlak görüntüsünün ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Tedavi edici ve onarıcı özellikleri sayesinde kadınların kabusu haline gelmiş olan çatlak sorunun minimuma indirilmesi konusunda büyük bir etki yaratılmaktadır. Cihazın start seçeneği ile çalışma başlatılabilmekte ve stop özelliği ile durdurulabilmektedir. Böylece kullanım süresinin ne kadar olacağı konusunda belirlemeler tamamen kişilerin kendi taleplerine uygun olacak şekilde gerçekleşmektedir. Bunun yanında büyük bir boyuta sahip olmaması nedeniyle istenilen bölgeye götürülebilmekte, kolay kullanım olanağı sağlamaktadır.

Beden üzerinde çatlağın bulunduğu ve vakum sisteminin gerçekleştirileceği bölgenin hassas olup olmamasına bağlı olarak farklı vakum seçeneklerinden yararlanılabilmektedir. Böylece Dipomed cilt çatlağı onarım cihazı, ciltteki çatlak görüntüsünü önlemeye yardımcı olurken yanlış uygulamalarla farklı zararların yaratılmasının önüne geçmektedir. Bölgelerin uygunluğuna bağlı olacak şekilde sağlanabilen uygulamalar ile hem kısa sürede sonuç elde edilebilmekte hem de cilt sağlığının korunabilmesi sağlanmaktadır.

Dipomed cilt çatlağı onarım cihazı kabininde kullanımı sağlanacak olan ürünler ile 20 ila 25 seans arasında uygulama yapabilmek olanaklı hale gelmektedir. Cilt çatlağı, tedavisi zor olan bir sorun olduğundan seanslar uzun sürebilmektedir. Etkili sonuçlar alınmayı sağlaması açısından bu seanslara uzun süre devam edilmesi, hizmet alan kişiler tarafından sorunsuz kabul edilmektedir.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yapar.

Open chat
Bir Cihaz Uzmanımızla Görüşün.